تابلو نقاشی

تابلو خود را با مبلمان و اثاث دکوراتیو، قاب کنید!

هر اتاقی باید یک کانون اصلی داشته باشد و یک تابلو اثر هنری ابزار مناسبی برای دستیابی به این هدف است. یک روش که می تواند به تعادل فضای دکور شما کمک کند ؛ قرار دادن تابلو به عنوان یک نقطه محوری و چیدن وسایل دکوراسیون حول این محور است.
مکانی را برای کار خود پیدا کنید که قابلیت آن وجود داشته باشد که بتوان با مبلمان آن را چارچوب کرد. برای مثال همانطور که در تصویر می بینید، یک تابلو نقاشی انتزاعی توسط قفسه های شلوغ کتاب و درعین حال بدون حاشیه احاطه شده است. نکته ای که د این نوع چیدمان باید به آن توجه کنید این است مه اطمینان حاصل کنید که اثر هنری شما که همان تابلو است همچنان یک نقطه کانونی اصلی در اتاق باقی بماند. رازاین دکوراسیون درآن است که قطعه خود را نزدیک اثاثیه آویزان کنید تا به صورت بخشی از این طرح شود. در مثال تصویری ما رنگ های قوی برجسته شده در تابلو، در اطراف اتاق و در مبلمان و لوازم جانبی تکرار می شوند و حس هماهنگی و هارمونی را به انسان القا می کنند.

ایجاد تضاد قوی و واضح از طریق رنگ، راهی بی عیب و نقص است تا بتواند تأثیر سر راست داشته باشد. برای نمونه در مثال تصویری ما؛ تابلوی تک رنگ و مونوکروم که یک اثر امروزی است در مقابله با مناظر سنتی به چشم می آید و با نقوش سنتی و کلاسیک گل روی مبلمان اثاثیه گفتگویی جذاب ایجاد می کند.
آویزان کردن تابلو های هنری سیاه و سفید در میان تزئینات داخلی رنگی ، توجه را به طرح دکوراسیون شما و تابلو مورد نظرتان به میزان مساوی جلب می کند. یک چند گانه هنری آثار یک هنرمند یا قطعه چن تکه مانند نمونه ما، تأثیر آنی و فوری خود را گذاشته وفضا را پر کرده و پس زمینه ای چشمگیر برای سایر عناصر طراحی ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *